Media

Mbrëmjet politike/ ‘Real Story’ dhe Rama thyejnë rekordin e audiencës

09:13 - 22.04.21 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Kryeministri Rama ka qenë sonte live në “Real Story” të Sokol Ballës në një intervistë nga Spitali Rajonal i Fierit, i sapo inaguruar.
Por ajo që ra në sy përpos pyetje përgjigjeve të forta mes Ballës e Ramës, ishte audienca rekord që u shënua në këtë emision. Vetëm në Facebookun e kryeministrit, në kohë reale ishin mbi 28 mijë qytetarë që po e ndiqnin intervistën. Një rekord ky i përballjeve televizive i mbrëmjeve politike.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.