Kryesore

Birra Korça, magjia e verës! “Mbretëresha e birrës” është gati t’iu dhurojë një sezon plot argëtim e surpriza (Video)

17:30 - 02.05.21 G.SH.
GSH APP Get it on Google Play

Teksa sezoni turistik po afron, çdo person po mendon si t’i bëjë ato sa më magjike. Dhe zgjidhja më e përsosur është “Birra Korça”!
Me një eksperiencë mbi 90-vjeçare, Birra Korça, e cila mbete lider në tregun shqiptar, nuk mund të mungojë në tryezat e çdo turisti. Me freskinë dhe shijen e pakrahasueshme, kjo birrë do i bëjë padyshim më të bukura pushimet tuaja.

 E kudondodhur ne Shqipëri, vjen për konsumatorin me përbërje 100% natyrale, me shije te pakrahasueshme dhe me vlera unike. E cilësuar si “Mbretëresha e birrës”, birra Korça është gati t’iu dhurojë një sezon veror plot argëtim dhe surpriza!


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.