BLUETOOTH

FOTO/ Kejvina Kthella prezanton të dashurin nga pushimet në Dubai

18:59 - 13.05.21 Gazeta Shqiptare

Pushimet në Dubai e kanë bërë Kejvinën të mos jetë më kaq diskrete e të na prezantojë më në fund të dashurin. Modelja si kurrë më parë ka publikuar një foto ku shfaqet e ulur krah një djali, me dorën e bashkuar dhe e mbështetur në kraharorin e tij.Kejvina duket shumë e lumtur me këtë lidhje dashurie aq sa ka vendosur ta bëjë edhe publike, por fytyrën e djalit që i ka rrëmbyer zemrën na e ka mbuluar.

 

Se kush është partneri i Kejvinës nuk e dimë, por rëndësi ka që ajo e lëshoi pak dorë e ja ku kemi pozën e parë të çiftit. Ku i dihet në të ardhmen mund të kemi edhe një foto të plotë, pa emoji, pa figura e pa mister.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.