BLUETOOTH

Bora Zemani publikon foto me bikini, fansat i vënë re ndryshimin në imazh

14:10 - 15.05.21 Gazeta Shqiptare

Bora Zemani është një moderatoret më të ndjekura në vendin tonë. Përputhen ia ka dalë që të shndërrohet një nga programet më të pëlqyera dhe duket se ky sukses i atribuohet edhe Borës. Por duket se veç punës, ajo gjen kohë edhe të shplodhet, por pse jo edhe të postojë foto hot në rrjetet sociale. Bora ka ndarë me ndjekësit dy foto me bikini, ku në fakt dukej mahnitëse por çfarë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është se njërën prej tyre pasi e postoi, e “zhduku” menjëherë. “Verë 2021”- ka shkruar moderatorja, duke treguar se edhe për të, si për shumë personazhe të njohur dhe jo vetëm, ka nisur tashmë sezoni i plazhit. Ajo që fansave i ra në sy është fakti që në fytyrë, Bora shfaqej tërësisht ndryshe nga sa jemi mësuar. Ndoshta filtri që kishte zgjedhur nuk ishte ai i duhuri, ndaj moderatorja ka zgjedhur ta largojë foton nga rrjetet sociale, sapo fansat e kanë venë re këtë ndryshim në imazhin e saj. 

asdffg greggogogotr
<
>

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.