BLUETOOTH

“Ka bërë abort dhe janë ndarë”/ Partneri hedh poshtë thashethemet, poston foto me Fjollën

13:54 - 15.05.21 Gazeta Shqiptare

Pas thashethemeve të ndarjes së çiftit të shumëpërfolur të shoëbiz-it, Fisnik Syla, ka thyer hestjen me një foto të cilën ai e ka postuar në ‘Instastory’. Partneri i Fjolla Morinës ka publikuar një foto të çiftit me të cilën ai ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Bajramit. Në foto është çifti i cili ndodhet në oborrin e një hoteli luksoz, vendodhjae të cilit nuk dihet, janë ulur në një tavolinë ku po konsumojnë ushqim. “Familjarë të dashur, miq dhe dashamirë të nderuar, urime dhe me fat festa e Fiter Bajramit! Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkroi ai krahas imazhit. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.