Kryesore

Jep dorëheqje nga detyra kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit

12:29 - 24.05.21 gsh

Largohet nga detyra drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, Rezart Elmazi. Elmazi ka dhënë dorëheqjen nga ky pozicion, të cilin e mbante prej 12 tetorit të vitit të kaluar.Mësohet se në vend të tij është komanduar përkohësisht durrsakja Viola Hima, e deleguar nga ASHK në qendër.Hima ka punuar për shumë vite në hipotekën e Durrësit ndërsa më herët ka qenë zv.drejtore dhe drejtore e komanduar në kadastrën e Vlorës muaj më parë, ku ka qëndruar vetëm disa ditë.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.