Kosova

Kosova regjistron 1 viktimë nga COVID-19, por bien dhe infektimet

15:17 - 04.06.21 Gazeta Shqiptare

Kosova ka regjistruar një viktimë nga COVID-19 në 24 orët e fundit. Nga ana tjetër ka një rënie të infektimeve pasi janë shënuar vetëm 7 raste të reja.147 pacientë e kanë fituar betejën me COVID-19 kurse numri i rasteve aktive është 1 mijë e 659.

 

 

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.