Kosova

Aksidenti tragjik në Kosovë, përcillen në banesën e fundit 4 viktimat, familja e dëmtuar ia fal gjakun autorit

19:15 - 07.06.21 gsh

Katër anëtarët e familjes Ramadani të cilët ishin viktima të një aksidenti në Kosovë janë varrosur sot në Shtime.Familja e dëmtuar ia ka falur gjakun asaj Musliu, pjesë e së cilës ishte shoferi që shkaktoi aksidentin.

Ndërmjetës për faljen e gjaqeve ishin dy kryekomunarët Agim Aliu i Ferizaj dhe Naim Ismajli i Shtimes. Ndërkohë në koma vijon të jetë një tjetër e aksidentuar, edhe ajo pjesë e familjes Ramadani e cila u shua tragjikisht.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.