Kryesore

Tre shenja të zodiakut te të cilat hëna e re e qershorit do të ndikojë më së paku

17:30 - 09.06.21 Gazeta Shqiptare

Sezoni i Eklipsit së shpejti do të mbyllet, që do të thotë se mund të presim muaj më paqësorë përpara – por mos u entuziazmoni shumë, sepse së pari duhet të kalojmë hënën e re të qershorit 2021.Rivendosja e hënës që ndodh në 10 qershor është gjithashtu një eklips diellor, kështu që paralajmëron në ndryshime të mëdha për të gjitha shenjat e zodiakut.

Ndërsa disa prej nesh do të duhet të përballen me kthesat ekstreme në rrugën tonë, disa shenja me fat të zodiakut që preken më pak nga hëna e re e qershorit 2021 do të kenë një kohë më të lehtë për të shkuar me rrjedhën kozmike.

Ky eklips i hënës së re po ndodh në shenjën e fokusuar në komunikim të Binjakëve, e cila do të na bashkojë me të gjitha temat me të cilat ne tashmë jemi marrë gjatë gjithë sezonit të Binjakëve 2021.

Binjakët kanë një energji super kërkuese dhe të orientuar drejt detajeve, kështu që ky eklips do të ndriçojë ndjenjën tonë të kuriozitetit dhe do të na inkurajojë t’i bëjmë vetes pyetje të menduara.

Eklipset diellore priren të sjellin ndjenja më pozitivë se të tjerat – dhe për shenjat e zodiakut më pak të prekura nga eklipsi i hënës së re në qershor 2021, do të jetë një udhëtim shumë më i këndshëm:

 

Gaforrja

Peshorja

Ujori

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.