Kryesore

Së shpejti prindër për herë të parë, Turi ka një kërkesë të veçantë për Orindën

16:44 - 13.06.21 gsh

Turjan Hysko dhe Orinda Huta do të bëhen prindër për herë të parë. Moderatorja ndodhet në muajin e fundit të shtatzanisë dhe pritet të sjellë në jetë një vajzë.Së fundmi, Turi ka ndarë një fotografi të Orindës me barkun e rrumbullakosur, ndërsa i ka kërkuar me lezet të bëjnë një skuadër me fëmijë.

“Nëse ky është rezultati, unë them ta bëjmë një skuadër basketbolli @orindahuta!”, shkruan Turi.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.