BLUETOOTH

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë martuar në fshehtësi? Ja detaji që i nxorri zbuluar

14:45 - 17.07.21 Gazeta Shqiptare

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë treguar se kanë një nga lidhjet më të forta në shoëbizzin tonë. Genci ka festuar ditëlindjen dhe nuk kishte sesi të mungonte urimi i ndjerë i partneres së tij. “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Për burrin tim të mrekullueshëm, i cili më surprizon gjithmonë. Ti je shoku im më i mirë dhe dashuria ime përgjithmonë! Të dua me gjithë zemër @gencprelvukaj.Ps: Doja të të bëja diçka shumë të veçantë për ditëlindjen tënde dhe pastaj u kujtova se ti tashmë më ke mua”, ka shkruar Eni krahas fotos. Ajo që na bie në sy tek ky postim është fakti që këngëtarja e ka quajtur partnerin e saj “burri im”, duke ngritur dyshimet se kjo dyshe është martuar tanimë, por gjithmonë kanë zgjedhur që edhe këtë lajm ta mbajnë sekret nga mediat.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.