Aktualitet

Aksioni i policisë në zyrat e Kadastrës së Tiranës, kush janë tre të arrestuarit (Emrat)

20:39 - 26.07.21 gsh

Detaje të reja janë publikuar nga aksioni që policia zhvilloi ditën e sotme në zyrat e Kadastrës së Tiranës.Gazetarja  Klodiana Lala mëson për “BalkanWeb” se 3 persona kanë rënë në pranga ndërkohë një është pezulluar nga detyra:

Panol Nikolla është pezulluar nga detyra si punonjës i hipotekës

Admir Buri arrest me burg për “Ushtim ndikimi”

Neritan Balbusha arrest me burg për “Ushtim ndikimi”

Gazmend Dije arrest me burg për “Ushtrim ndikimi”

Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. O popull I frikesuar nga klani mafioz Rama, Veliaj, Ruci, S. Braho dhe te gjithe ata hajduter, imorale dhe kriminele, te cilet jane te te njejtit lloj dhe mostra qe njihen boterisht nga te gjithe, duhen denuar me burgim te perjetshem, ku ushqimin t’ia japin familjaret e tyre, sepse shteti qe do mare ne dore drejtimin e atij vendi shume te pervuajtur, te mos I jape as uje per te pire, sepse ata kane denuar njerez te pafajshem, madje dhe kane vrare, duke mos treguar te verteten e hidhur, ne kete bote do lahen te gjitha, cfare kane bere keta kriminele, duhen shume eksperte nderkombetare per t’i gjykuar dhe denuar. Po shoh dhe degjoj hajdutin e Bashkise Tirane, Maznikun, ku ai, si shume te tjere, qe flet per nje person qe ai e identifikon si CAM, qe per opinionin publik quhet injorance, po ky Mazniku pse nuk identifikon veten si gollobordas nga Maqedonia, apo nuk I pelqen, ai qe njihet si CAM, e ka per nder, sepse ka qene nje familje pasanikesh dhe ndaj asaj popullsie eshte perdorur dhune dhe vrasje masive, deri ne genocid cnjerezor, duke lene shume te vdekur, deri ne femije te vegjel, te mare nga familje greke, per t’i ruajtur nga semundjet dhe urija qe I kercenonte gjate largimit nga trojet e tyre. Pa gati 50 vitesh, eshte bere e mundur gjetja e njerit prej atyre, I cili reth dy vjec kur I humbi prinderve, e kishin ritur dhe bere me familjen e tij, prandaj ne kemi rrenjet tona atje, kurse ju jeni tallur dhe perfolur me kete popullsi. Mos u fshihni pas historive te te tjereve. Do beni mite te tregoni historite e sojit tuaj. Askush nga ju qe jeni sot ne pushtet, nuk eshte autokton nga Tirana. Gjejeni vete nga jeni.

    Përgjigju ↓