Aktualitet

Covid-19 në Greqi, ulet numri i infektimeve në 24 orët e fundit

17:45 - 05.08.21 gsh

Greqia ka regjistruar 2,800 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit ndërkohë që 12 persona kanë humbur jetën.Numri i përgjithshëm i rasteve që nga filliimi i pandemisë  është 506,672 dhe 13,026 humbje jete. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.