Foto-galeri

10 tatuazhe për ju që i përkisni shenjës së Luanit

20:00 - 07.08.21 Gazeta Shqiptare

Çfarë më shumë se një tatuazh i veçantë i shkon për shtat një Luani që s’jeton dot pa vëmendje dhe komplimente?Sigurisht, edhe arti në trupin e tyre duhet të jetë ose ekstra ose hiç asgjë, prandaj duhet pak frymëzim! Ka një listë me tatuazhe që i dedikohen 100% dikujt që i përket kësaj shenje kaq pasionante.

Nëse po mendoni për një tatuazh të ri, mos e bëni pa u frymëzuar nga simbolet më poshtë.

-785-0-610d03fb2507e -785-0-610d03e2aeb09 -785-0-610d03e2d08e5 -785-0-610d03e371f6b (1) -785-0-610d03e371f6b -785-0-610d03e30230a -785-0-610d03e282dbf -785-0-610d03e239e53 -785-0-610d03e1e2405 -785-0-610d03e19df38 -785-0-610d03e1bf784 -785-0-610d03e172d38
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.