FOTO - GALERI

Qentë gjigantë që njerëzit mbajnë në shtëpi! Nuk do ta besoni se këto foto janë të vërteta

11:30 - 06.09.21 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Sipas një studimi, nëse doni që fëmijët tuaj të jenë më të suksesshëm në jetë, merrni atyre një qen.
Mund të duket angazhim i madh, por këto kafshë besnike do të sjellin shumë lumturi ne jetën dhe familjen tuaj.
Edhe kur koha kalon dhe ata rriten, sërish besojnë se ende mund të futen në prehrin tuaj, edhe nëse nuk munden. Por ata do të përpiqen.

Bright Side ka publikuar disa foto të qenve më të mëdhenj, por që sërish mbeten të ëmbël dhe të dashur me pronarët e tyre.

 

1-2 2-1 3-1 4-2 5-2 6-1 7-1 8-1 9 10 11-1 12 13 14 15 16 17 18 19 20
<
>


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.