Kryesore

“Tepër me rëndësi”, PD mbledh sot Grupin Parlamentar, në fokus seanca e nesërme plenare

16:48 - 15.09.21 gsh

Partia Demokratike do të mbledhë mbrëmjen e sotme Grupin Parlamentar. Lajmi bëhet i ditur për  nga gazetari Osman Stafa, i cili thekson se mbledhja do të fillojë në orën 19:00, në selinë blu.Siç mëson gazetari Stafa, në fokus të mbledhjes së Grupit Demokrat do të jetë seanca e nesërme plenare, e cila pritet të miratojë qeverinë e re dhe programin qeverisës “Rama3”.“Sot, në orën 19:00 në seli do të zhvillojmë mbledhje grupi lidhur me seancën nesër, seancë me tepër rëndësi”, thuhet në njoftimin nga selia blu.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.