Kronikë

Aksident i trefishtë në Thumanë, ‘BMW’ me shpejtësi të lartë futet në parakalim të gabuar, dy shoferë te Trauma (EMRAT)

19:39 - 19.09.21 gsh

THUMANANjë aksident i trefishtë ka ndodhur në aksin e vjetër Thumanë-Fushë Krujë.  Mësohet se ka qenë një ‘BMW’ e drejtuar nga 22-vjeçari Andi Mirdita që me shpejtësi të lartë ka kryer një parakalim të gabuar.

Ai ka përplasur dy mjete të tjera, Benz-in e drejtuar nga 61-vjeçarin Bashkim Qira dhe ‘Volkswageni’ i drejtuar nga Kristina Allko.Dy shoferët janë dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë teksa mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën kurse shoferja tjetër është në vendngjarje.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.