Kryesore

Bilanci në Maqedoninë e Veriut, 365 raste të reja dhe 23 viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit

19:00 - 19.09.21 gsh

Maqedonia e Veriut ka regjistruar 23 viktima në 24 orët e fundit. Bilanci i fataliteteve vijon të mbetet i lartë.Nga ana tjetër 365 raste të reja ka pasur në po kaq orë..Lajmi i mirë është se 551 pacientë u shëruan dhe i kanë dhënë fund betejës me COVID-19 si fitimtarë. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.