Kronikë

Momente tensioni në Tiranë, 26-vjeçari kundërshton kontrollin e efektivëve, çfarë i zbulohet në çantën e dorës

12:42 - 19.09.21 gsh

Një 26-vjeçar është arrestuar nga blutë e kryeqytetit, pasi ka kundërshtuar punonjësit e policisë për ta kontrolluar.Burimet bëjnë me dije se të riut në çantën e dorës i janë gjetur sende me vlerë të dyshuara të vjedhura.Gjithashtu, ky shtetas në momentin e ndalimit është prezantuar si punonjës policie.

Njoftimi i plote

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 6 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit K. B(M)., 26 vjeç, pasi ka kundërshtuar për shkak të detyrës punonjësit e policisë.

Gjatë kontrollit të çantës së dorës iu gjetën dhe iu sekuestruan sende me vlerë të dyshuara të vjedhura.Gjithashtu, ky shtetas në momentin e ndalimit është prezantuar si punonjës policie.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.