Kryesore

Balla takim me asamblenë socialiste të Divjakës: Ndryshimi në këtë bashki këto 8 vite është i paimagjinueshëm

15:59 - 24.09.21 gsh

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit, Taulant Balla, mori pjesë në mbledhjen e Asamblesë Socialiste të bashkisë së Divjakës.Në takim merrnin pjesë deputeti Erion Braçe, kryebashkiaku Fredi Kokoneshi, si dhe drejtues të tjerë të PS në Divjakë.

Në postimin e tij në rrjetin social facebook, Balla iu ka shprehur përfaqësuesve socialistë mirënjohjen për punën e deritanishme.

“Ndryshimi i Divjakës në këto 8 vite është i paimagjinueshëm dhe puna vazhdon çdo ditë pa asnjë ndërprerje në shërbim të njerëzve punëtorë të kësaj zone”, deklaron Balla.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

DivjakëBashkë me Erjonin, Fredin, Agimin, drejtuesit dhe drejtueset e tjerë energjikë e të palodhur të Partisë Socialiste në këtë bashki. Mirënjohje për punën e deritanishme Ndryshimi i Divjakës në këto 8 vite është i paimagjinueshëm dhe puna vazhdon çdo ditë pa asnjë ndërprerje në shërbim të njerëzve punëtorë të kësaj zone.

#skakohëpërpushim

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.