Kronikë

Aksident në Durrës-Tiranë, automjeti përplas këmbësoren, dërgohet në spital

21:18 - 25.09.21 gsh

Një aksident ka ndodhur në rrugën Durrës-Tiranë. Automjeti ka përplasur këmbësoren që po kalonte rrugën.Ky i fundit u dërgua në spital kurse shoferi 20-vjeçar në komisariat.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Durrës/Informacion paraprak

Me datë 25.09.2021, rreth orës 20:15, në aksin rrugor Durrës-Tiranë, një mjet me drejtues shtetasin I. S., 20 vjeç, ka aksidentuar një shtetase këmbësore ende të paidentifikuar e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.