BLUETOOTH

Fotot/ Nora Istrefi superseksi në setin e ri Këngëtarja nxjerr në pah të pasmet

11:00 - 25.09.21 Gazeta Shqiptare

Nora Istrefi është padyshim një nga vajzat më seksi të shoëbizzit. Ajo është mjaft e dashur për publikun dhe ndiqet nga mijëra ndjekës në rrjete sociale ku ndan thujase çdo ditë foto dhe video nga jeta personale dhe profesionale.Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me një fustan në ngjyrë të verdhë duke i lënë ndjekësit pa fjalë. Ajo që bie në sy ishte ndryshimi nga flokët e gjatë në të shkurtër dhe me balluke. Fansat e kanë komplimentuar për paraqitjen duke e komentuar atë pozitivisht. 

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.