Kronikë

Vritet shqiptari në Britaninë e Madhe, u gjet me trauma në kokë e plagë nga thika, kush është bashkëpatrioti i akuzuar si autor (FOTO)

18:04 - 25.09.21 gsh

Një 36-vjeçar shqiptar me emrin Ergys Koci është gjetur i vdekur në Britaninë e Madhe.Ai u gjet në një banesë i vrarë me thikë dhe trauma në kokë.Për vrasjen akuzohet 42-vjeçari Briken Quni, edhe ky shqiptar.Viktima Ergys Koci



 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.