Bota

Foto/ Po kryenin marrëdhënie seksuale, gruaja bie nga ballkoni dhe përfundon mbi makinë

18:45 - 26.09.21 Gazeta Shqiptare

Qejfi paguhet, por shpeshherë çmimi mund të rezultojë edhe fatale. Ajo që i ka ndodhur një çifti kinez gjatë marrëdhënies seksuale, mediat e huaja e përshkruajnë mrekulli.Teksa ishin duke kryer marrëdhënie intime në ballkon, gruaja ka rënë aksidentalisht nga lartësia duke përfunduar në pjesën e sipërme të një makine.

Mediat e huaja kanë publikuar disa foto nga kamerat e sigurisë ku shihet gruaja e cila ishte gjysmë e zhveshur mbi makinën ku kishte rënë.

Ngjarja ka ndodhur në Kinë në 5 shtator. Fatmirësisht, gruaja nuk pësoi dëmtime të shumta, përveçse dhimbjeve në kurriz.

Pasi ra nga lartësia, i dashuri i saj shkoi për ta ndihmuar. Ai e dërgoi në spital ku qëndroi e shtruar për disa javë, ku aktualisht ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.