Kryesore

Partizani dhe Vllaznia ndahen në “paqe”, shënojnë nga një gol në “Elbasan Arena”

22:01 - 26.09.21 Gazeta Shqiptare

Partizani dhe Vllaznia ndanë nga një pikë pas barazimit 1-1 në “Elbasan Arena” mbrëmjen e sotme.Ishte një ndeshje e luftuar me raste për të dyja skuadrat, por në fund nuk pati fitues. Partizani merr pikën e dytë në kampionat, pasi atij barazimi 1-1 me Skënderbeun javën e kaluar.

Ndërsa Vllaznia ngitet në vendin e tretë në kuotën e 5 pikëve, po aq sa Teuta, Dinamo dhe Tirana. Ndërkohë java e 3-të do të mbyllet ditën e nesërme me dy ndeshjet Egnatia-Skënderbeu dhe Laçi-Kukësi/ PANORAMASPORT

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.