Aktualitet

Rama uron nxënësit, publikon pamje nga shkollat e rindërtuara pas tërmetit: Me zilen e parë që bie…

08:58 - 27.09.21 Gazeta Shqiptare

Numri një i Qeverisë, Edi Rama ka uruar të gjithë nxënësit dhe mësuesit për fillimin e vitit të ri shkollor.Përmes një postimi në ‘Facebook’, shoqëruar dhe me video nga shkollat e reja të rindërtuara pas tërmetit, kryeministri Rama uron shumë suksese e mbarësi në këtë rrugëtim të bukur dijeje për fëmijët.

MIRËMËNGJES dhe me zilën e parë që bie për disa nga shkollat e reja të rindërtuara pas tërmetit, uroj përzemërsisht çdo nxënës që nis sot vitin e ri shkollor, shumë suksese e mbarësi në këtë rrugëtim të bukur dijeje për të ardhmen
#ShqipëriaeArdhmjaJonë⭐

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.