POLITIKË

Presidenti Meta pret miqtë e veçantë në presidencë: Do bëj gjithçka që fëmijët të realizojnë ëndrrat

18:04 - 08.10.21 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Përherë i lumtur të pres miq kaq të veçantë, të cilët me mirësinë, sinqeritetin dhe dashurinë që rrezatojnë, përcjellin vetëm energji pozitive.
Kaluam momente shumë të gëzuara, bashkëbiseduam çiltërsisht dhe ju përgjigja të gjitha pyetjeve, që nxënësit e “Albanian College Tirana” kishin mbi Institucionin e Presidentit të Republikës.
Ju urova një të ardhme të mirë dhe të sigurt në Atdheun e tyre dhe i garantova se do të bëj gjithçka, që të gjithë fëmijët e Shqipërisë të ndjehen të realizuar në ëndrrat e tyre shumëngjyrëshe.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.