Kryesore

Genta Ismajli organizon “Baby shower”, ja pamjet nga festa

19:58 - 13.10.21 Gazeta Shqiptare

Pritjes së ëmbël dalëngadalë po I vjen fundi… Genta Ismajli ka organizuar sot baby shoëerKa qenë këngëtarja ajo e cila ndau pak pamje me ndjekësit nga ambienti i cili duket të jetë dekoruar deri në detaje.

Genta dhe Usta janë në pritje të fëmijës së parë, duke konfirmuar shtatzëninë pak ditë më parë, pas disa muajsh spekulime.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.