Show-Bizz

Banorët komentojnë marrëdhënien e Semit dhe Donaldit: Rrinë në strofull

12:44 - 14.10.21 gsh

Raporti i Donaldit me Semin është diskutuar nga banorët brenda shtëpisë së Big Brother. Iliri, Fifi, Arditi dhe Paloma në dhomën e dënimeve kanë komentuar sërish sjelljen e Donaldit, por nuk kanë lënë pas as atë të Semit në lidhje me aktorin e humorit.Sipas banorëve, marrëdhënia me Donaldin do ta penalizojë Semin. Ato thonë se këngëtarja është gjithë kohës pas Donaldit dhe është e përqendruar vetëm te ai.

Pjesë nga biseda:

Paloma: Semi deri diku rri aty, mbyllet në atë strofullën e vet me Donaldin.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.