Kryesore

Pak xhelozi i shton lezet lidhjes! Ja çfarë thotë Ami për Ermal Mamaqin

20:34 - 15.10.21 Gazeta Shqiptare

Amarda Toska realizoi së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj.Si gjithnjë, shumë nga ata janë kureshtarë të dinë se çfarë dinamike ka ajo me bashkëshortin e famshëm, Ermal Mamaqin.

“A je ndopak xheloze për Ermalin?”, e pyet një ndjekëse, të cilës Ami ka zgjedhur t’i përgjigjet me sinqeritet të plotë.

“Duhet gjithmonë se i shton lezetin lidhjes. Duhet ta praktikoni të gjithë me pak fjalë, sepse e bën partnerin të ndihet i rëndësishëm për ty”, – ka shkruar moderatorja, duke dhënë indirekt një përgjigje, e bashkë me të edhe një sugjerim për të gjitha vajzat dhe gratë që e ndjekin atë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.