Kronikë

E rëndë në Lushnje/ Përmbyset zetori, plagosen gjyshi me nipin, mbesa 10-vjeçare në gjendje të rëndë

16:09 - 16.10.21 gsh

Një ngjarje rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnjë. Burime bëjnë me dije se si pasojë e rrëzimit të një zetori janë plagosur 3 persona.Mësohet se në zetor ishin gjyshi me nipin dhe mbesën, Sipas burimeve vajza 10-vjeçare është e  plagosur më rëndë dhe është dërguar në spitalin e Traumës. 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.