Foto-galeri

Si duhet të maskohesh për Halloween, nisur nga shenja e horoskopit!

18:58 - 22.10.21 Gazeta Shqiptare

Data 31 po afron. Si do maskohesh për Halloween?Bazuar në personazhe të njohur filmash dhe serialesh, kemi disa ide për ty:

 

celebrity-halloween-costumes-2020-main-1536x1024 Alec-Baldwin-2-1024x536 Alec-Baldwin-1-1024x536 HALL-1024x536 HALL-1-1024x536 HALL-2-1024x536 HALL-3-1024x536 HALL-4-1024x536 HALL-5-1024x536 HALL-6-1024x536 HALL-7-1024x536 HALL-8-1024x536 HALL-9-1024x536
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.