Aktualitet

Aksident në Fushë Krujë, motori humb kontrollin, plagoset drejtuesi dhe e bija

20:09 - 23.10.21 Gazeta Shqiptare

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Fushë-Krujë, ku një motor ka humbur kontrollin e si pasojë janë plagosur 2 persona. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 18:40 të pasdites, ku si pasojë e aksidenti janë lënduar atë e bijë, që udhëtonin me motor. Të dy ndodhen në spital, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetënNJOFTIMI I PLOTË:

Krujë/Informacion paraprak

Me datë 23.10.2021, rreth orës 18:40, në aksin rrugorë Krujë-Fushë Krujë, shtetasi F. M., duke drejtuar motomjetin ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja, (vajza) shtetësja N. M., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave te aksidentit.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.