Kryesore

Flori Mumajesi kërkon nuse dhe ja kush është kriteri

18:00 - 23.10.21 Gazeta Shqiptare

Flori Mumajesi është ndër këngëtarët më të dëgjuar e pëlqyer në muzikën moderne shqiptare dhe jo vetëm. Ai mbetet edhe më tej beqari I lakmuar. Është folur disa herë për jetën e tij private, për lidhjet, por që asnjëra marrëdhënie e tij nuk duket të ketë qenë aq serioze sa tia ndrroj statusin këngëtarit .Kur Flori është pyetur se sa të dashura I ka pasur në jetë, ai është përgjigjur në mënyrë epike: “Edhe po ta them, edhe po të mos e them, prapëseprapë nuk do më besosh”.Femra ideale sipas tij është ajo për të cilën do ti rreh zemra fort, për të cilën fle dhe zgjohet duke menduar

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.