Kryesore

Edi nuk i reziston Adës dhe bën veprimin që askush nuk e priste

09:56 - 24.10.21 gsh

Edi është rikthyer në Për’puthen Prime për tu sqaruar Adën, të cilën e refuzoi në takim sepse ajo kishte zgjedhje të parë Bashkimin.Për këtë arsye, tregoi se nuk është opsion i dytë dhe nuk i pëlqejnë këto gjëra.Megjithatë rrëfeu se është bërë pishman dhe ka pëlqim për të, ndaj për disa takime mund të deklarohet për Adën dhe të dalin të dy nga programi.

Edi: Kam pëlqim të vërtetë për ty dhe arsyeja pse kam ardhur këtu je ti.

Ada: Duke qenë se je njëherë po, njëherë jo, njëherë ndoshta, duhet të di a do të kem besim tek ti?

Edi: E kam ndërruar mendjen komplet. Jam bërë tjetër Edi.

Ada: Do më japësh sigurinë?

Edi: Po. Të gjithë ditën të më kishe lënë kështu, do të të kisha parë.

Ada: Po e di se të shndërrisin sytë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.