Kryesore

Pse Beatrix është përlotur???

12:56 - 23.11.21 Gazeta Shqiptare

Beatrix ka nisur ditën me lot.
Shkak është bërë kënga e vëllait të saj e cila ka nisur të luhet në shtëpi.
Beatrix ka treguar shpeshherë në shtëpi për raportin e ngushtë që ka me mamanë dhe vëllanë e saj.
Dëgjimi i zërit të vëllait të saj duket se i zgjoi asaj mallin dhe nostalgjinë për personin e zemrës që ka jashtë atyre mureve.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.