Kryesore

“Bëmë mama të të ngjaj’’, Bora Zemani bukurinë e paska të trashëguar nga nëna

18:22 - 24.11.21 gsh

Bora Zemani është nga personazhet më të përfolura të momentit.Bukuroshja  krahas programeve televizive dhe angazhimeve të saj profesionale përflitet edhe për jetën personale.Por, ajo që bie në sy dhe komentohet shpesh është edhe bukuria e saj.Bora konsiderohet si një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar dhe duket se këtë e ka në gjen. Në disa fotografi të zbuluara shihet se Bora ngjan identike me nënën e saj dhe bukurinë e ka të trashëguar nga ajo.

Borazemani 96B93456-8C83-48A2-A10B-23C7DCF83EDB 0F889E55-CD84-41F2-A965-BC6BC9420B16 436F7663-2FEE-4786-9EE7-3B6F32411F94
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.