Kryesore

Foto sa një mijë fjalë, Marina dhe Geti pozojnë me vajzën

13:33 - 25.11.21 Gazeta Shqiptare

Marina dhe Getoari u bënë dje prindër për herë të parë. Një princeshë iu shtua familjes së tyre dhe sot çifti ka bërë postimin e parë në rrjete sociale pas ardhjes në jetë të vogëlushes.Marina dhe Geti kanë postuar një foto ku shfaqen duke mbajtur dorën e vajzës dhe zbulojnë se i kanë vendosur emrin Marget.

Siç është bërë më parë e ditur nga mediat, çifti e kishin menduar prej kohësh këtë emër që është bashkim i emrave të tyre.

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI 24/11/2021”, shkruajnë Geti dhe Marina.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.