FOTO - GALERI

11 tatuazhe të çmendura, të cilat njerëzit pendohen që i kanë bërë

18:15 - 04.01.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Sipas një sondazhi, të paktën 78% e njerëzve në Shtetet e Bashkuara dhe në Britaninë e Madhe janë të kënaqur me tatuazhet e tyre. Ndërsa, 22% e amerikanëve dhe 14% e britanikëve pendohen vërtet që i kanë bërë. Nuk do të pyesni veten pse, pasi të shikoni një përmbledhje fotografike, shkruan Bright Side, përcjell rtv21.tv
Me kaq shumë artistë të aftë të tatuazheve sot, gjithçka që duhet të bëni është të përdorni imagjinatën tuaj dhe t’u tregoni atyre se çfarë dëshironi të shihni në trupin tuaj. Fatkeqësisht, këto vendime për të cilat mund të mos jemi shumë krenarë qëndrojnë me ju për një kohë të gjatë. Para se të vendosni të bëni një tatuazh, shikoni së pari imazhet e publikuara më poshtë.

tt e4eed55bca85f67089874cc147 e9ef4758c6bfc2668b55425758 (1) e9ef4758c6bfc2668b55425758 bc372d5111998a7b976f123d30 9d6aa55294b0a956ed3ae27f69 ce27d05263850a7c808c29c7e8 (1) ce27d05263850a7c808c29c7e8 1cac9b51768d7a2b227f82c99a 055f975a968971d221d5392c3f 79175e51b087cc10df588fff84 2a5fc9577f94525c81bbe0a033 2a660e58eeace8bb4e1ce6d16b 326b0254bc8e1da28b3a176c87
<
>


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.