Aktualitet

2 viktima dhe mbi 400 raste të reja me Covid-19 në Kosovë 24 orët e fundit

15:00 - 13.01.22 Gazeta Shqiptare

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar dy viktima nga COVID-19.Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 427 raste të reja të infektuara me këtë virus.

Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

Sot janë shëruar 31 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 158.315.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.