Kryesore

“Një ditë mbresëlënëse në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman”, Rama merr rolin e kapitenit

17:34 - 14.01.22 gsh

Nuk e kishim parë asnjëherë në rolin e kapitenit të një anije.Bëhet fjalë për kryeministrin Edi Rama, i cili ka qenë sot në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman, që po bën stërvitje në ujërat tona territoriale, bashkë me forcat e marinës shqiptare.

“Një ditë mbresëlënëse në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman”, e cila po kryen një stërvitje intensive në ujërat tona territoriale, së bashku me forcat e marinës shqiptare.”, shkruan Rama, ndërsa ka ndarë pamjet e veçanta nga ky operacion.

Mes këtyre fotove dhe videove, Rama shfaqet i ulur në vendin e kapitenit të anijes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.