Kronikë

Aksident në aksin rrugor Sukth-Manzë, makina humb kontrollin e përplaset me trafik ndarësen

19:29 - 15.01.22 gsh
GSH APP Get it on Google Play

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në aksin rrugor Sukth-Manzë. Burimet zyrtare t policisë bëjnë me dije, se automjeti me drejtues B. Sh., ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafik ndarësen. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spital, jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 18:50, në aksin rrugor Sukth- Manzë, një automjet me drejtues shtetasin B. Sh., ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafik ndarësen, dhe si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.