POLITIKË

Luan Baçi publikon videon: Basha do të quhet kryetar, s’i duhen anëtarët dhe strukturat?

00:47 - 17.01.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Deputeti dhe ish-kreu i PD-së në Fier, Luan Baçi ka publikuar një video nga vizita e Bashës në këtë qytetin e tij.Baçi thekson se Basha dëshiron që të quhet kryetar, por pyet sesi mund të quhet i tillë, kur nuk ka me vete anëtarët e PD-së dhe strukturat.

Basha ne Fier, strukturat kryesore te deges e “mirepriten” por tashme eshte nen kujdesin e policise dhe forcave speciale!
Kush me thot, pse Basha do vetem te quhet kryetar, te kete vulen dhe nuk i duhen anetaret dhe strukturat?

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.