POLITIKË

Pedagogu i inxhinierisë, Luan Myrtaj: Të besosh ato që thotë Luli është çështje karakteri!

00:39 - 17.01.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Pedagogu i Inxhinierise, Luan Myrtaj ka reaguar per situaten e pazakonte qe po kalpn opozita.
“Të përkrahësh Lulin, është çështje karakteri. Të besosh ato që ai thotë, është problem i rëndë intelekti!”, shkruan Myrtaj ne rrjete sociale.

Luan Myrtaj eshte pedagogu i cili kohe me pare doli ne perkrahje te protestave te studenteve kunder qeverise.

“Të jesh Kryetar i Opozitës së emëruar, është më mirë se të qënit Kryeministër! Gjumin top e trasta plot”, shkruante ai nje dite me pare.


Shfaq Komentet (1)

Leave a Reply to K. M. Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Ke shume te drejte, z. Luan Myrtaj, cdo person qe e ka ndjekur L. Bashen ne maredheniet e tij me Ramen, besoj se keshtu do reagonte,ai tregoi dobesine e tij, moralin e tij te dobet, gje qe reflektoi tek shume njerez te mencur dhe te ndershem. Me njerez te tille, si Basha dhe si Rama, vendi shkon drejt humneres. Eshte nje turp i madh per te gjithe, qe ne krye te ketyre dy partive, qendrojne akoma njerez pa karakter, me moral te dobet, ne nje kohe qe shqiptaret kane nevoje per njerez te edukuar, te shkolluar dhe me kulture qytetare dhe me besim tek ZOTI, qe shume shpejt vendi yne te ingranohet ne shinat e ndryshimeve bashkekohore, qe brenda pak muajve te pranohet ne BE me te gjitha te drejtat e saj legjitime. PER sa kohe vendi drejtohet nga psikopate, injorante dhe imorale, askush nuk do marin mare ate hap, per ta pranuar Shqiperine ne BE. Largoni Ramen dhe Bashen, qe Europa te nise procedurat per pranimin e Shqiperise ne familjen e madhe Europiane. Te ndyret nuk kane pjese ne BE. Le te shkojne tek miku i tyre ne Turqi, ne Afganistan, se atje ka mostra si keta te dy, qe duan te paguhen pa punuar, por qe askush nuk i pranon si te tille.

    Përgjigju ↓