BLUETOOTH

Degjeneron debati, Monika për Ilirin: Më flet ai për bukën, të flasë se kush ia pastron qurret

15:04 - 18.01.22 G.SH.
GSH APP Get it on Google Play

Vijojnë diskutimet e gjata në shtëpinë e Big Brother sa i takon çështjeve të higjiençs.
Pas një sherri me Ilirin, Monika ka folur me Arbrin në lidhje me raportin që kanë me pastërtinë në shtëpi, për të cilën iu bë vërejtje nga vëllai i madh.

Monika tha se ka bërë sy qorr e nuk e ka hapur gojën, por e bindur thekson se askush nuk mund ta nxjerrë keq në publik.

Monika: Kur ta mohon që e ke pasur në krah dhe të thoshte, kur e kap Monika lavamanin e bën akull

Arbri: Nëse e mohon ai, ka një publik që e sheh.

Monika: Nuk e bëj për publikun. Më vjen zor që ne sot dhe dje diskutojmë për pastërti se është mbyllur me kohë në shtëpi. Të mos ulërasë publikisht. Mendoja se i kuptonte shakatë por ai paska ikur…

Kam bërë dhe një sy qorr por nëse e ka pikësynim me nxjerr Monikën keq në publik, ta harrojë Iliri dhe kushdo qoftë. Flet Iliri për bukën, të flasë kush ia pastron qurret. Ka larë ndonjëherë lavamanin ku shfryn hundët se është etike në radhë të parë. Të mos më tregojnë mua se se kam hapur gojën dhe më vjen zor të diskutoj këto gjëra.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.