SPORT

Bajrami i shënon Interit dhe feston me shqiponjë në “San Siro”

22:55 - 19.01.22 gsh
GSH APP Get it on Google Play

Pllakos heshtja në “San Siro” pas festës së futbollistit shqiptar. Një gol i shqiptarit Nedim Bajrami i ardhur nga një asist i Asllanit ka tërhequr vëmendjen. Shqiptari Nedim Bajrami që luan me Empolin i ka shënuar Interit dhe ka festuar duke bërë shqiponjën me duar në San Siro.Interi dhe Empoli po ndeshen për një vend në çerekfinalen e Kupës së Italisë. Interi shikohet si pretendent për të kaluar më tej, por Empoli do tentojë të surprizojë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.