Kronikë

Eksploziv në derën e banesës së vëllait të Enver Stafukës, policia jep detajet

22:57 - 21.01.22 gsh
GSH APP Get it on Google Play

Një sasi eksplozivi është vendosur në derën e banesës së Naim Stafukës, vëllai i Enver Stafukës. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:05 në Fushë-Krujë. Sipas policisë, shpërthimi ndodhi në derën e dyqanit të Naim Stafukës, ku ishte vendosur një sasi lënde plasëse. Policia tha se ku nga shpërthimi ka vetëm dëmtim të derës së dyqanit, por që në këtë objekt 3-katësh, Naim Stafuka jeton me familjen.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe vijon punën për verifikimin e rrethanave të ngjarjes dhe zbulimin e autorëve.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.