AKTUALITET

Vrasja e 64-vjeçares, shokon fqinji: Më ngeli në dorë, s’e kuptova si e vrava

10:18 - 21.01.22 gsh
GSH APP Get it on Google Play

Dalin detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në fshatin Kozare të Kuçovës, ku 58-vjeçariv Fetah Marra vrau dhe hodhi në kanal fqinjen e tij. Pas arrestimit Marra ka thënë në polici se: Më ngeli në dorë, se kuptova se si vdiq.Ndërkohë, mësohet se Fetah Marra dhe Fatime Suli ishin në krushqi me njëri tjetrin. 64-vjeçarja jetonte me bashkëshortin e paralizuar dhe isht enënë e dy fëmijëve të martuar, një djali dhe një vajze.Ndërsa autori, pas divorcit nga e shoqja jetonte i vetëm. Ai dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Sipas policisë, trupi i pajetë i 64-vjeçares ishte hedhur në kanal dhe ishte mbuluar me gjethe, në mënyrë që të mos gjendej.

Uniformat blu bëjnë me dije se në trupin e së ndjerës janë konstatuar shenja duarsh në fyt, si dhe ajo është gjetur e zhveshur nga mesi e poshtë.

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.