BLUETOOTH

Kombinimet ikonike të Rihannës gjatë shtatëzanisë (FOTO)

14:35 - 22.02.22 G.SH.
GSH APP Get it on Google Play

Pas konfirmimit të shtatëzanisë së yllit botëror Rihanna, ajo çka na ka bërë shumë përshtypje ka qenë paraqitja e këngëtares me veshje ekstavagnte dhe  bizhuteri të shumta duke ekspozuar barkun e rrumbullakosur.
Më poshtë janë disa nga kombinimet më ikonike të yllit të muzikës pop:

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.