BLUETOOTH

Ndryshimi drastik i VIP-ave ndër vite

13:18 - 23.02.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Të gjithë ndryshojmë me kalimin e kohës! Pamja, fiziku, flokët, stili dhe veshja janë faktorë që mund të tjetërsojnë dukjen e dikujt. Shembujt konkretë të këtyre shndërrimeve drastike janë të famshmit, disa prej të cilëve, kanë pësuar transformime aq mahnitëse, sa mund të jetë e vështirë t’i dallosh.
Në fotogalerinë e mësipërme, po rendisim disa nga VIP-at, që ndër vite kanë ndryshuar ndjeshëm që nga fillimi i karrierës së tyre.

Alec Baldwin

 

Sarah Jessica Parker

 

Scarlett Johansson

 

Bono

 

Lindsay Lohan

 

Mila Kunis

 

Rihanna

 

Kendall Jenner

 

 

 

Antonio Banderas

 

 

 

Gigi dhe Bella Hadid

 

 

 

 

 

Miley Cyrus

 

Kim Kardashian

 

 

 

 

 

Rihanna

 

 

 

 

 

Macaulay Culkin

 

Beyonce


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.